O Kaip Del Antklodes?

Kai mes duomenis saugome kitu konkreciu tikslu, duomenu saugojimo laikotarpis nurodomas prie konkretaus tikslo skyriuje kaip mes naudojame Jusu duomenis. Gavus Jusu sutikima, galime sutarti ir del kitokio saugojimo laikotarpio. Mes atskleidžiame Jusu duomenis tik tiek, kiek tai yra butina, bei tokia forma, kokia reikalinga norint pasiekti tikslus, ivardytus šioje Privatumo politikoje.

Reklama internete atskleidžiami tik tiems partneriams, su kuriais esame pasiraše sutartis, apsaugancias Jusu teises bei laisves, susijusias su Jusu asmens duomenu apsauga. Kai kuriais atvejais mes turime teise pareiga atskleisti Jusu duomenis valdžios reklama internete pvz. Kad galetume vykdyti savo veikla, Jusu asmens duomenis turime tvarkyti pagal šioje Privatumo politikoje nurodytas salygas.

Mes tvarkome Jusu asmens duomenis ES bei kitose šalyse. Jei musu paslaugu teikejai tvarkys Jusu asmens duomenis šalyse, kuriose neužtikrinama pakankama Jusu teisiu apsauga, mes atidžiai ivertinsime visas aplinkybes ir imsimes atitinkamu priemoniu, kad Jusu teises i tinkama asmens duomenu tvarkyma nebutu pažeistos. Mes užtikrinsime, kad butu sudarytos salygos Jums naudotis savo teisemis bei veiksmingomis teisiu gynimo priemonemis.

Slapukai – tai nedideles tekstines rinkmenos, ikeliamos i Jusu kompiuteri, kad butu surinkta standartine interneto žurnalo informacija bei informacija apie lankytoju elgesi. Ši informacija naudojama, pavyzdžiui, stebeti lankytoju veikla interneto svetaineje bei rengti statistines ataskaitas apie aktyvuma svetaineje. Jus galite nustatyti, kad Jusu naršykle blokuotu slapukus.

Taciau kai kurie slapukai yra butini, kad prisijungimo metu svetaines naudotojas galetu naudotis musu teikiama informacija ar kitomis paslaugomis. Interneto svetaineje gali buti pateikiamos nuorodos i treciuju šaliu interneto svetaines, produktus ir paslaugas, taip pat socialiniu tinklu pletinius pvz. Treciuju šaliu paslaugoms ar taikomosioms programoms, pateikiamoms Seoreklama.

Mes raginame Jus susipažinti su tokiu treciuju šaliu taikoma privatumo apsaugos nuostatomis. Jeigu Jus nenaudojate esate išjunge naršykles slapukus, mes negalesime išsaugoti Jusu nuostatu. Tai reiškia, kad kiekviena karta apsilankius šioje svetaineje, Jus turesite iš naujo ijungti arba išjungti naršykles slapukus. Padidinkite pardavimus su Google Adwords reklama Tekstine reklama internete yra nuo pat jo sukurimo.

Kaip viskas veikia?Išanalizuojame Jusu verslo terpe ir pateikiame savo ižvalgas, atsižvelgdami i Jusu poreikius ir turimus resursus. Analizuojame labiausiai parduodancius raktinius žodžius, susijusius su Jusu veikla. Pagalve, kaip ir kiti minkšti daiktai kudikio lovyteje, didina kudikio uždusimo, staigios kudikio mirties sindromo rizika. Ka tik gimusiu mažyliu refleksai ir motorika nera pakankamai išvystyti, todel, veiduku i pagalve pasisukes vaikelis, gali pradeti dusti to ne nesuprasdamas.

Kudikio ciužinukas turi buti pakankamai tvirtas, o paklode – gerai itempta, kad apsivertusio mažylio veidukas, nosyte ir burnyte neisispaustu i ciužini, kad i burnyte neilystu paklodes raukšles. Bandantiems stotis ir vaikšcioti pradedantiems, t. Ji turi buti cm aukšcio, loveles ar vežimo, jeigu vaikas migdomas, pavyzdžiui, pasivaikšciojimo metu plocio.