VVP Aukcionu Tvarkaraštis.

Vyriausybes Taupymo Lakštai

VVP aukcionu tvarkaraštis. Vyriausybes taupymo lakštai. Valstybes iždo vekseliu palukanu normos. Tokiu budu galime optimizuoti ir pagerinti savo svetaine, suprasti reklamu ir komunikacijos efektyvuma bei užtikrinti, kad vis dar esame idomus ir aktualus. Galime rinkti duomenis apie Jusu peržiuretus internetinius puslapius, iš kuriu puslapiu atejote, bei informacija apie data ir laika.

Tai taip pat reiškia, kad galime naudoti informacija apie Jus ir tai, kaip naudojate Bendroveje svetaine, pavyzdžiui, apsilankymo dažnuma, paspaudimu skaiciu tam tikrame puslapyje, naudotus paieškos žodžius ir kt. Kaip musu reklaminiu kampaniju dali, galime panaudoti analitinius slapukus, kad sužinotume, kaip vartotojai naršo musu svetaineje po to, kai jiems parodoma reklama internete. Tai gali apimti ir reklamas treciuju šaliu svetainese.

Reklaminiai Šiuos slapukus naudojame savo ir treciuju šaliu slapukus, kad savo bei kitose svetainese rodytume suasmeninta reklama. Neklasifikuoti slapukai Šiuos slapukus naudojame, kuriu klasifikavima vykdome kartu su atskiru slapuku teikejais. Mums padeda stebeti reklamas, optimizuoti jas pagal surinktus duomenis, kurti tikslines auditorijas busimoms reklamoms ir pakartotines rinkodaros pasiulymus potencialiems klientams – žmonems, kurie jau emesi tam tikru veiksmu musu svetaineje.

Musu svetaineje yra nuorodu i kitu asmenu, imoniu ar organizaciju interneto tinklalapius. Atkreipiame demesi, kad Bendrove nera atsakinga už tokiu interneto tinklalapiu turini ar ju naudojamus privatumo užtikrinimo principus. Tad jei paspaude nuoroda iš Bendroves interneto svetaines pateksite i kitus tinklalapius, turetumete atskirai pasidometi ju privatumo politika.

Prieiga prie statistiniu duomenu apie Bendroves svetaines lankytojus turi Bendroves darbuotojai, dirbantys Bendroves rinkodaros ir IT padaliniuose, kurie yra atsakingi už šiu duomenu analize ir interneto svetaines tobulinima. Prieiga prie techniniu irašu taip pat gali tureti Bendroves partneriai, kurie teikia Bendroves interneto svetaines turinio valdymo irankius.

Bendroves naudoja surinktus duomenis analizei iki treju metu. Slapukai paprastai galioja trumpai, priklauso nuo slapuko tipo viena diena, savaite ar menesi , bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki dveju metu. Noredami daugiau sužinoti apie slapukus ir kaip juos tvarkyti ar pašalinti, tiesiog apsilankykite puslapyje www.

Jeigu ketinate igyvendinti savo teises, galite kreiptis i Bendrove el. Atkreipiame demesi, kad igyvendinant savo teises, Jus privalote tinkamai patvirtinti savo asmens tapatybe. Todel ketindamas siusti prašyma Bendrovei, privalote teises aktu nustatyta tvarka elektroniniu ryšiu priemonemis, kurios leidžia tinkamai identifikuoti Jus, patvirtinti savo asmens tapatybe.

Mes nevykdome tokio profiliavimo, kuris gali sukelti teisines pasekmes ar gali daryti dideli poveiki jums, taciau teikiant individualizuotus rinkodaros pasiulymus, jus galite buti priskirtas atitinkamai klientu kategorijai. Atsižvelgiant i tai, jus turite teise reikalauti žmogaus isikišimo, pareikšti savo požiuri ir gincyti sprendima. Jeigu esate dave sutikima del Tiesiogines rinkodaros pranešimu gavimo, turite teise bet kada atšaukti ši sutikima susisieke su mumis el.